הפקת אירוע בשטח –  מספר טיפים קצרים

כדי שנוכל להרים אירוע מקצועי וטוב, אנו זקוקים למספר דברים חשובים. אחד הדברים הללו כמובן הוא למצוא מקום בו יתבצע האירוע, והדבר השני הוא להבין מהו סוג הקהל שלכם. על פי 2 הדברים הללו, תוכלו לדעת בדיוק לאיזה ציוד לאירועים אתם זקוקים, לאיזה סוג אירוע להתכונן, ומה לעשות הלאה. אחד הדברים החשובים ביותר הוא לברר עם בעלי המקום, איזה ציוד הם מעמידים לרשותכם כדי שתדעו איזה ציוד תצטרכו לארגן בעצמכם.

טיפים להפקת אירוע בשטח
טיפים להפקת אירוע בשטח

איזה ציוד נלווה אנו מחפשים למקומות פתוחים?

מקומות פתוחים זקוקים למספר דברים, מספר מוצרים שיעזרו לנו להעביר את האירוע על הצד הטוב ביותר. אחד הדברים החשובים יותר בשטח פתוח, הוא הנוחות של כולם, בצורה כזאת שהם לא ירגישו לא בנוח, או שיאלתרו ציוד בכדי להסתדר באותו אירוע, לדוגמה מבחינת תאורה, או שירותים, או מכסה. לכל אחד מהם יש פתרון פרטי משלו.

אוהלים להשכרה

על מנת שתוכלו למצוא לעצמכם מחסה, או אפילו דרך טובה לתחום את האזור שבו אתם עושים את האירוע, כדאי לכם מאוד לבדוק את האופציה של אוהלים להשכרה. הסיבה לכך היא שהאוהלים הללו הם אוהלים גדולים, אוהלים עמידים בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, ויכולים לספק את מה שאתם צריכים ביום עם מזג אוויר לא תקין.

השכרת גנרטור

אם אתם דואגים לגבי תאורה, מוזיקה וחימום, הפתרון המודרני ביותר, הוא להביא גנרטור למקום האירועים, שישמש אותנו לסיפוק החשמל. חשוב שתבדקו את כמות הצרכנים שלכם במקום, ואת אופן הפעולה של הגנרטור. רובם יעבדו על דלק, ולכן חשוב לדאוג מראש לכמות דלק של לפחות 10 ליטר, במידה ואתם נשארים שם יותר מ-5 שעות. קחו בחשבון שצריכת הדלק בכל גנרטור היא שונה, לכן גנרטור יכול לצרוך 2 ליטר בשעה, ויכול גם חצי ליטר. קחו בחשבון שאתם לא מעמיסים את כמות הצרכנים על גנרטור אחד, וקחו בשיקול דעתכם לספק גנרטור נוסף.

שירותים כימיים

אחד הדברים הלא נוחים יותר בטבע, הוא לעשות צרכים תוך כדי חשש, וחיפוש הצניעות. ההיגיינה במצבים הללו היא לא טובה, לכן אנו ממליצים לכם להשכיר שירותים כימיים, שהם הפתרון להרבה בעיות, וביניהן הדאגה לאן נעלמים השפכים. קבלו את ההוראות המדויקות מהאנשים שאתם משכירים מהם לגבי השירותים, דעו את מספר השירותים המשוערים שהנכם צריכים להביא למקום.

הפקת אירוע בשטח, הוא לא פשוט, והוא דורש הכנות רבות. עם זאת, ישנם עסקים אשר מאפשרים לכם לעשות זאת ללא חשש מיותר, תוך כדי ליווי.