השכרת הגברה ותאורה

זוגות רבים העומדים לפני חתונה מתחבטים בשאלות רבות וחלקן לעיתים קרובות נכנסות תחת הקטגוריה של השכרת הגברה ותאורה לאירועים. שאלות רבות יכולות לצוץ לקראת החתונה (או כל אירוע אחר). מי אחראי על ההגברה? מי יביא את הציוד? מה האפשרויות? האם הדיג'יי מביא ציוד משל עצמו או משתמש בציוד ההגברה והתאורה שבאולם?

מה חשוב לדעת לפני השכרת הגברה לאירועים

כדי לנסות לעשות קצת סדר, ניתן לומר שבד"כ כל אולם אירועים שמכבד את עצמו יחזיק אצלו ציוד הגברה ותאורה – או ציוד ששייך לו או ציוד שהוא שוכר אך מאחסן אצלו כדי שיהיה תמיד זמין ומוכן לשימוש באירוע הקרוב. לכן, כל ענייני ההגברה צריכים קודם כל להיסגר מול אולם האירועים. אתם יכולים לעשות זאת בעצמם או לתת לאדם אחר לטפל בכך עבורכם (למשל הדיג'יי עשוי לעשות זאת).
הדיג'יי עשוי להגיע עם ציוד DJ משל עצמו שמתווסף לציוד ההגברה הבסיסי שבאולם. לכן מבחינתם יש טעם לדבר גם איתו במקרה שעולה צורך מיוחד. אולי אתם רוצים לשלב הופעה משפחתית או קטעי שירה באירוע – יכול להיות שהדבר מצריך ציוד כלשהו כגון מספר מיקרופונים. אל תניחו מראש שהציוד יהיה שם. אם לא תיאמתם מראש אתם עלולים לגלות ביום האירוע שחסר לכם ציוד הגברה או תאורה מהותי.

עוד בשלב בחירת אולם, כדאי גם לבחון את איכות וגיל מערכת ההגברה שבמקום. בד"כ מערכות אלו יהיו טובות ואיכותיות, אבל זה פשוט עוד דבר שמומלץ לשים אליו לב כדאי להימנע מאי נעימויות והפתעות לא רצויות. כמובן שציוד תאורה והגברה איכותי יכול להוות את ההבדל בין אירוע "נחמד" לאירוע בלתי נשכח.