עיסוי לחתונה

החתונה שלכם זהו הרגע המאושר בחייכם, אתם עושים הכל כדי שהרגע הזה יהיה מושלם. אבל עד שהרגע הזה מגיע מקדימים אותו ההכנות לחתונה. רשימה ארוכה של משימות, מטלות, פגישות, התייעצויות והתלבטויות על מנת שהרגע עצמו יהיה הכי מושלם. יחד עם כל משימות היום-יום, העבודה והשיגרה שלכם, אתם כבר עייפים, רמת המתח, החרדה והדאגה בשיאם שהכל יהיה מושלם. אבל האם כך אתם רוצים להגיע לרגע המאושר והמושלם בחייכם? עצרו הכל וקחו לעצמכם רגע של נחת, רגע של שלווה ופינוק. עיסוי מרגיע לחתן, לכלה ולמלווים שלכם. רגע בו תוכלו לקחת פסק זמן מכל ההכנות, לעצור את כל המתח והלחץ ולהירגע מעיסוי מפנק עם שמנים ארומטיים, להתחיל את היום רגועים, שלווים וזוהרים ולהגיע לחתונה עם כוחות מחודשים.

מתחם מטפלים/מטפלים מסתובבים חתונה

אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה החתונה המיוחדת ביותר? שהאורחים ייהנו ויזכרו את החתונה שלכם כחתונה הכי טובה שהם היו בה? זו ההזדמנות שלכם להוסיף אטרקציה ייחודית שתהפוך את החתונה שלכם לאירוע הכי מיוחד וייחודי מכל שאר החתונות. פנקו את האורחים שלכם בעיסוי מפנק ומרגיע מצוות מטפלים מקצועי ומיומן. אנו נקים מתחם מטפלים בחתונה שלכם. ניתן לשלב את הטיפולים בקבלת פנים, במהלך האירוע. ניתן גם להזמין מטפלים מסתובבים שיסתובבו בין השולחנות ויעניקו לאורחים שלכם עיסוי גב ושכמות. ניתן לשלב רעיונות ואטרקציות נוספות על מנת להפוך את החתונה שלכם לאירוע הכי מדובר בחבר'ה.

הזמינו כעת מתחם מטפלים/מטפלים מסתובבים בחתונה :

עיסוי אחרי החתונה

אז זהו? לאחר מספר חודשים של התרוצצויות ופגישות. אחרי כל ההכנות, הנשיקות מהדודות והריקודים, האירוע הגדול בחייכם נגמר. אבל הגוף שלכם עייף ותשוש מכל התקופה האחרונה של ההכנות והיום הגדול עצמו. זה בדיוק הזמן לשחרר את הגוף בעיסוי זוגי מרגיע רק אתם לבד ביחד, הבעל ואישה הטריים. הגוף שלכם עייף ותשוש, כל השרירים כואבים וזה בדיוק הזמן לשחרר את כל השרירים התפוסים והכואבים כדי להתחיל את החיים החדשים ומשותפים כמו חדשים. הזמינו כעת עיסוי זוגי ביחד תיהנו מהרגע הראשון שלכם בתור זוג נשוי בחוויה מהנה, מרגיעה ומשחררת שתאפשר לכם לצאת אל הדרך החדשה רעננים ועם כוחות מחודשים.

באדיבות ymassage.co.il עיסוי עד הבית